KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10849318
nr 1084 9318
signerad. Pucci, Figurer, 30x40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 januari 2017
kl 20:42:36
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
700 kr